Їжте більше меду

  • Фото: Їжте більше меду
  • Фото: Їжте більше меду
  • Фото: Їжте більше меду
  • Фото: Їжте більше меду
  • Фото: Їжте більше меду

Пакуємо мед у споживчу тару різної ємності від 30г до 14кг. Мед, який іде на пакування, зібрано у центральній та південній частинах України, це мед "Степовий " та "Луговий". Ці меди поєднують у собі аромат та смак багатьох медоносів степу та лісостепу (біла акація, еспарцет, буркун білий та жолтий, синяк, кульбаба, материнка, глуха крапива, соняшник та багато інших) . Великі масиви гречки та соняшнику дозволяють отримувати монофлорні меди "Гречаний" та "Соняшниковий".

Здійснюємо заготівлю меду та його первинну переробку для експорту за межі України. Виробничі потужності дозволяють переробляти та експортувати до 200, 0 метричних тонн меду на місяць.

Стільниковий мед - унікальний природній продукт, отриманий за технологією, що виключає негативний вплив людини на якість меду під час його виробництва. Такий мед ми можемо випускати у двох вариантах: в стандартних рамках розміром 435х145мм, та секціями 100х100мм. Об'єми виробництва такого меду – 10-15 метричних тон за сезон. Мед в ексклюзивній упаковці - це орігинально (бочки із дуба, ясеня, липи), а також "Вулик із пасіки".


← вернуться в Мед в Кировограде

special logo
Цена: 0 гривен
В других валютах
Компания «Златомед»
Город: Кировоград, 25006 м. Кіровоград вул. Пашутінська 22/33.
Дата: Пятница, 02 Декабрь 2011
Просмотров: 315 разместить в TOP ↑
или посмотреть все контакты


Captcha image

  Похожие объявления:

  Вы смотрели: